VÄGGTAVLOR, bemålat gips, 18/1900-tal.

1118114. VÄGGTAVLOR, bemålat gips, 18/1900-tal.

Ram i metall.
Bildmått ca 30 x 22 cm.

En tavla med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram i metall.
Bildmått ca 30 x 22 cm.

En tavla med skador.

Antal besök: 577