SOFFBORD med klaffar, teak, 1900-tal.

111794. SOFFBORD med klaffar, teak, 1900-tal.

Gångjärn i trä. Total längd ca 120 bredd inkl klaffar ca 85,5 höjd 56 cm.

Slitage, fläckar, brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 978