SKRIVBORDSSTOL, höj- och sänkbar, 1900-tal.

111757. SKRIVBORDSSTOL, höj- och sänkbar, 1900-tal.

Klädd i tyg.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i tyg.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 752