1117035. LENA LINDERHOLM. färglitografier, 3 st, blomsterprakt, signerade och numrerade 37/175, 63/175 samt 78/190.
Bladstorlekar 66,5 x 50 cm, 59 x 86 cm respektive 81,5 x 58,5 cm.
Ej examinerade ur ram. Sedvanligt ytslitage.
Lena Linderholm (Född 1947)