EDLEF TER HAAR ROMENY. etsningar, 2st, signerade.

1116810. EDLEF TER HAAR ROMENY. etsningar, 2st, signerade.

Bildyta 32x24cm, "länderna", numrerad 16/25, daterad -74
Bildyta 19,5x15,5cm, "fjärran", numrerad 120/200, daterad -77.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 734