VINBORD, ETT PAR, DANMARK.

VINBORD, ETT PAR, DANMARK.
1116737. VINBORD, ETT PAR, DANMARK.

1900-talets början
56 cm hög, diameter topp 44,5 cm.

Märken, stötar, repor och skrubbsår, toppar med ringmärken och fläckig gulsning, smärre splittringar och gamla lagningar på benens ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets början

Dreweatts Online
Antal besök: 549