BORDSUR, OMEGA, 1960-TAL.

BORDSUR, OMEGA, 1960-TAL.
1116732. BORDSUR, OMEGA, 1960-TAL.

Mässing och förgylld vitmetall, mineralglas, manuellt uppdrag, datum, åttadagarsgång, referensnummer 7015, 87x87x47 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 388