GERHARD WIHLBORG. Bethackare på fält. Olja på pannå. Signerad och daterad -41.

111654. GERHARD WIHLBORG. Bethackare på fält. Olja på pannå. Signerad och daterad -41.

24x31 cm.

Gerhard Wihlborg (1897–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

24x31 cm.

Gerhard Wihlborg (1897–1982)

Antal besök: 3 480