SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
111648. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

91 x 44 cm.

Slitage och dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 44 cm.

Slitage och dekorskador.

Antal besök: 685