SPÅNKISTA, 1900-tal.

SPÅNKISTA, 1900-tal.
1115848. SPÅNKISTA, 1900-tal.

höjd 57 cm, bredd 46 cm, längd 74 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1115848. SPÅNKISTA, 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 2 936