SIDEBOARD, vitmålat, 1900-tal.

1115749. SIDEBOARD, vitmålat, 1900-tal.

höjd 80 cm, längd 180 cm, djup 55 cm.

senare bemålning och möjligen senare beslag, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 482