HELMUT NEWTON. Nakenmodell. Fotografi. Osignerad.

111527. HELMUT NEWTON. Nakenmodell. Fotografi. Osignerad.

Sämplat på baksida: Copyright Helmut Newton, Hollywood USA 1998, "Yvonne" Reproduction Prohibited.
PDC # 661035.
26,8x21 cm.

Ytslitage samt minimala kantveck i hörn.

Helmut Newton (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

PDC # 661035.
26,8x21 cm.

Helmut Newton (1920–2004)

Antal besök: 22 533