KEITH HARING. Figur. Tuschteckning. Signerad K Haring och daterad 87.

111521. KEITH HARING. Figur. Tuschteckning. Signerad K Haring och daterad 87.

12,5x7,5 cm.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5x7,5 cm.

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 1 426