JOHAN HÖÖK, 2 st, olja på pannå, sign, 1900-tal.

111517. JOHAN HÖÖK, 2 st, olja på pannå, sign, 1900-tal.

"Dykdalb i månsken", mått 36 x 50 cm och landskap, mått 38 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 084