Stadsauktion Sundsvall
Möbler
Fåtöljer & Stolar
MUNKSTOL 1900-talets början.
111512. MUNKSTOL 1900-talets början.
Ek med karvsnitt.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ek med karvsnitt.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
6 797