BORDSLAMPOR, ett par, keramik, 1900-talets andra hälft.

111506. BORDSLAMPOR, ett par, keramik, 1900-talets andra hälft.

Märkta Hia, höjd 78, bredd på skärm 55 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 484