SPEGEL med TRYMÅ, rokokostil, 1900-tal.

111497. SPEGEL med TRYMÅ, rokokostil, 1900-tal.

Förgylld.
Spegel. Höjd 133 cm
Trymå med vit stenskiva.Bredd 52, höjd 74 cm.

Bruksslitage, slagmärken, benen något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
Spegel. Höjd 133 cm

Antal besök: 769