AFFÄRSINREDNING, 1930-40-tal.

AFFÄRSINREDNING, 1930-40-tal.
111496. AFFÄRSINREDNING, 1930-40-tal.

Med 33 lådor, längd 146, djup 34, höjd 137 cm.

Lagning vänster fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning vänster fot.

Antal besök: 2 139