VÄGGSKÅP, hörnmodell, 1800-tal eller äldre.

111449. VÄGGSKÅP, hörnmodell, 1800-tal eller äldre.

Grönmålat. Inrett med hylla. Längd 40, bredd 27, höjd 42 cm.

Senare målning, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare målning, slitage.

Antal besök: 1 322