SITTPUFF med förvaring, 1800-talets slut.

111434. SITTPUFF med förvaring, 1800-talets slut.

Röd klädsel.
Längd ca. 95 cm, bredd ca. 55 cm, höjd ca. 47 cm.

Skador, slitage, lagningar. Senare hjul, två hjul saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd klädsel.

Antal besök: 1 295