SUSANNE STRANDÄNGER. Vilande kvinna, olja på duk, signerad.

11141. SUSANNE STRANDÄNGER. Vilande kvinna, olja på duk, signerad.

100x120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x120 cm.

Antal besök: 1 715