SKÅP, barock, 16/1700-tal.

SKÅP, barock, 16/1700-tal.
1114079. SKÅP, barock, 16/1700-tal.

Framskrapad originalfärg.
Längd ca 150-177 cm
Bredd 63-71 cm
Höjd ca 233 cm.

Ålders samt bruksslitage. Kompletteringar. Mindre skador. List saknas. Möjligen senare bemålning invändigt.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Framskrapad originalfärg.
Längd ca 150-177 cm
Bredd 63-71 cm
Höjd ca 233 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 225