JULES SCHYL. Rödkrita.

JULES SCHYL. Rödkrita.
1114077. JULES SCHYL. Rödkrita.

Modellstudie. Signerad. 50x28 cm.

Mindre ytslitage.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 426