BYRÅ, 4-lådig, ek, 1900-talets andra hälft.

111406. BYRÅ, 4-lådig, ek, 1900-talets andra hälft.

höjd 84, bredd 80, djup 41 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 580