ANDY WARHOL. Andy Warhol. Fotografi. Signerad Andy Warhol.

111375. ANDY WARHOL. Andy Warhol. Fotografi. Signerad Andy Warhol.

Baksida stämplad Examiner: Signerad Warhol. Sep 1967. Examiner Thurs Scene. Received Examiner Reference Libary Sep 4 1967
25,3x17,6 cm.

Mindre hanteringsveck och ytslitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

25,3x17,6 cm.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 3 093