Baksida stämplad Examiner: Signerad Warhol. Sep 1967. Examiner Thurs Scene. Received Examiner Reference Libary Sep 4 1967 25,3x17,6 cm.
Mindre hanteringsveck och ytslitage.
Andy Warhol (1928–1987)