LARS SJÖBLOM. Färgetsning.

LARS SJÖBLOM. Färgetsning.
1113402. LARS SJÖBLOM. Färgetsning.

Lake Lota Vulgaris. Signerad samt numrerad 190/425.
8x12 cm.W v Wright lito.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8x12 cm.W v Wright lito.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 745