STOLAR 6 st, trä, Windsortyp, 1900-tal.

1113116. STOLAR 6 st, trä, Windsortyp, 1900-tal.

höjd ca 90 cm.

bruksslitage. ytslitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 90 cm.

Antal besök: 664