SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

111286. SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 106, bredd 50,5, höjd 96,5 cm.

Slitage, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 759