Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
RUDOLF GOWENIUS. Hamnmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -45.
11127. RUDOLF GOWENIUS. Hamnmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -45.
50 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 701