FRANCOIS NICOLAS MARTINET. Hndkolorerade etsningar, 6-stycken.

1112620. FRANCOIS NICOLAS MARTINET. Hndkolorerade etsningar, 6-stycken.

Fåglar.Totalmått 28x22 cm.

slitage samt syraangripna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar.Totalmått 28x22 cm.

slitage samt syraangripna.

Antal besök: 563