STOLAR, 2 st. SIT Koloniale lanthausmöbel, samtida.

1112482. STOLAR, 2 st. SIT Koloniale lanthausmöbel, samtida.

Brickmärkta
Ryggstödshöjd 86,5, sitthöjd 48 cm.

Ytslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkta

Ytslitage, repor och märken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 420