LJUSSTAKAR, ett par, tenn, möjligen Oscar Antonsson, Ystad, 1930-tal.

111246. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, möjligen Oscar Antonsson, Ystad, 1930-tal.

Ljusstakar med skaft i form av rådjur. Runt fot.
Höjd 11 cm.

Repor. Fotringar med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Antal besök: 4 681