HURTS, Engelsk stil, 1900 tal.

111232. HURTS, Engelsk stil, 1900 tal.

2 st djupa arkivlådor.
Höjd 80 cm längd 50 cm, bredd 60 cm.

Smärre slitage/repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st djupa arkivlådor.

Antal besök: 1 072