PARTI FIGURINER, 6 st, bla Lisa Larson, Upsala Ekeby, 1900-tal.
111223. PARTI FIGURINER, 6 st, bla Lisa Larson, Upsala Ekeby, 1900-tal.
Vita katten märkt W. Goebels, höjd 12 cm, Svart katt, Signerad Gunnar Andersson (Upsala Ekeby) Höjd 9 cm, Sittande katt etikettmärkt Lisa Larson (Gustavsberg) Höjd 12 cm, Vit katt signerad W. Goebels, Mumin, Pingvin, Hund.