PARTI FIGURINER, 6 st, bla Lisa Larson, Upsala Ekeby, 1900-tal.

111223. PARTI FIGURINER, 6 st, bla Lisa Larson, Upsala Ekeby, 1900-tal.

Vita katten märkt W. Goebels, höjd 12 cm, Svart katt, Signerad Gunnar Andersson (Upsala Ekeby) Höjd 9 cm, Sittande katt etikettmärkt Lisa Larson (Gustavsberg) Höjd 12 cm, Vit katt signerad W. Goebels, Mumin, Pingvin, Hund.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 354