MARIA BOCZEWSKA. 2st. Stilleben. Färglitografi. Signerade och numrerade.

11121. MARIA BOCZEWSKA. 2st. Stilleben. Färglitografi. Signerade och numrerade.

Lök numrerad 176/250, bildstorlek 35,5 x 40 cm. Körsbär, numrerad 248/280, bildstorlek 32 x 35 cm.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Antal besök: 4 344