GUSTAV CRONÉR. Etsning, 2 nakna kvinnor, 1900-tal.

111208. GUSTAV CRONÉR. Etsning, 2 nakna kvinnor, 1900-tal.

Komposition, mått 33 x 26 cm.

2 mindre hål i blandet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 33 x 26 cm.

2 mindre hål i blandet.

Antal besök: 2 458