GUSTAV CRONÉR. 6 st blad, etsningar, 1900-tal.

111206. GUSTAV CRONÉR. 6 st blad, etsningar, 1900-tal.

Landskap, bla Rörstrands fabrik.

Gulnade, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade, bruksslitage.

Antal besök: 1 760