FORD KA, 2005.

FORD KA, 2005.
1112061. FORD KA, 2005.

Senaste besiktning 2017-03-14. Avställd sedan 2018-03-19.
XAH 291. Startad med startkablar och provkörd av auktionsfirma.

Slitage, rost, repor, bucklor, viss lukt/stått länge, säljes i befintligt skick för dödsbo.

Gör en kostnadsfri värdering!
1112061. FORD KA, 2005.

Antal besök: 7 059