GUSTAV CRONÉR. 6 st blad, etsningar, krita, akvarell, 1900-tal.

111204. GUSTAV CRONÉR. 6 st blad, etsningar, krita, akvarell, 1900-tal.

Varierade motiv.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierade motiv.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 085