JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, abstrakt, 1900-tal.

111200. JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, abstrakt, 1900-tal.

Komposition, mått 69 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 69 x 53 cm.

Antal besök: 1 710