JULIUS ZEDERMAN. Olja på duk, Man sittande vid bord, 1900-tal.

111194. JULIUS ZEDERMAN. Olja på duk, Man sittande vid bord, 1900-tal.

Mansportträtt, komposition, mått 42 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 220