JULIUS ZEDERMAN. Olja på duk, dansande människor, 1900-tal.

111191. JULIUS ZEDERMAN. Olja på duk, dansande människor, 1900-tal.

Komposition, mått 44 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 44 x 54 cm.

Antal besök: 798