BENGT LANDIN. Färglitografi. Signerad och numrerad 111/150.

111177. BENGT LANDIN. Färglitografi. Signerad och numrerad 111/150.

Motiv med tupp och korpar. Bildstorlek 70 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 894