GOLVUR, Derby, England, omkring 1800.

111135. GOLVUR, Derby, England, omkring 1800.

Romerska siffror, otydlig märkning på urtavlan. Lod och pendel finns, höjd 228 cm.

Slitage och skador, sprickor, listdelar saknas, lagningar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 037