TEDDE RHODIN. Pastell.

TEDDE RHODIN. Pastell.
1111235. TEDDE RHODIN. Pastell.

Barinteriör. Signerad. 28x22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 235