MATGRUPP, 7 delar, "Aron", IKEA, 1900/2000-tal.

1111218. MATGRUPP, 7 delar, "Aron", IKEA, 1900/2000-tal.

Bok. Sex stolar samt ett bord. En iläggsskiva á 60 cm. Bord längd 190. Bredd 90. Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 743