KISTA, 1700-tal.

KISTA, 1700-tal.
1111065. KISTA, 1700-tal.

Daterad 1767
Höjd ca 58 cm
Bredd ca 110 cm
Djup ca 69 cm.

Låset defekt,nyckel saknas, åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1111065. KISTA, 1700-tal.

Daterad 1767
Höjd ca 58 cm
Bredd ca 110 cm
Djup ca 69 cm.

Antal besök: 588