SKÅP, "samlarskåp", ek, tidigt 1900-tal.

1111038. SKÅP, "samlarskåp", ek, tidigt 1900-tal.

Två skåpdörrar med 5 st lutande bakomliggande hyllplan. Inredning i sammet. Mässingbeslag, nyckel medföljer.
Höjd 150,5 cm
Bredd 109 cm
Djup 32 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 150,5 cm
Bredd 109 cm
Djup 32 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 684