CANAPE, 1900-tal.

CANAPE, 1900-tal.
111101. CANAPE, 1900-tal.

Imitationsläder, längd 170 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
111101. CANAPE, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 107