VAS, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad LH 1444.

111074. VAS, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad LH 1444.

Vas, glas, höjd ca 15 cm.

Nagg, går att slipa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, glas, höjd ca 15 cm.

Nagg, går att slipa.

Antal besök: 3 711